دانلود مقاله تعیین طرح اختلاط سیستماتیک بتن سبک نیمه سازه ای ساخته شده با سبکدانهدرهای پومیس با است 

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله تعیین طرح اختلاط سیستماتیک بتن سبک نیمه سازه ای ساخته شده با سبکدانهدرهای پومیس با استفاده از روش تاگوچی با word دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله تعیین طرح اختلاط سیستماتیک بتن سبک نیمه سازه ای ساخته شده با سبکدانهدرهای پومیس با استفاده از روش تاگوچی با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی دانلود مقاله تعیین طرح اختلاط سیستماتیک بتن سبک نیمه سازه ای ساخته شده با سبکدانهدرهای پومیس با استفاده از روش تاگوچی با word،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله تعیین طرح اختلاط سیستماتیک بتن سبک نیمه سازه ای ساخته شده با سبکدانهدرهای پومیس با استفاده از روش تاگوچی با word :

سال انتشار: 1390

محل انتشار: اولین کنفرانس ملی بتن سبک

تعداد صفحات: 8

چکیده:

روش تاگوچی روشی سیستماتیک برای طراحی آزمایشهای تجربی است که می تواند به زمان و هزینه لازم برای تحقیقات صنعتی و دانشگاهی را کاهش دهد. در این روش موثرترین عوامل انتخاب شده و برای هر کدام سطوح مختلفی در نظر گرفته می شود. سپس بر مبنای تعداد عوامل انتخاب شده و سطوح تخصیص داده شده با استفاده از راهنمای تاگوچی آرایه متعامد مناسبی در نظر گرفته می شود. این آرایه ها می تواند برای انتخاب برنامه آزمایشگاهی مناسب که شامل تعداد آزمایشها و ترکیب سطوح مختلف است به کار برده شود. در انتهای هر آزمایش معیار کمی متناظر تعیین می شود. با استفاده از نتایج آزمایشهای انجام شده و استفاده از نرم افزار MINITAB ترکیب بهینه تعیین شده و بر اساس آن معیار کمی منتاظر تخمین زده می شود. برای اطمینان از نتایج به دست آمده معمولا یک طرح آزمایشی بر اساس مقادیر بهینه شده ساخته شده و نتایج با مقادیر تخمین زده شده توسط نرم افزار مقایسه می شود. در این تحقیق چهار عامل اصلی در نظر گرفته شده اند: پومیس با دانه بندی نوع یک، پومیس با دانه بندی نوع 2، ماسه و فیلر. علاوه بر آن پومیس با دانه بندی نوع 3 به عنوان عامل تکمیلی در نظر گرفته شده است. برای تعیین ترکیب بهینه، آرایه متعامدی از L مورد استفاده قرار گرفته و پس از تحلیل و تعیین مقادیر بهینه، نتایج آزمایشگاهی با مقادیر تخمین زده شده توسط نرم افزار مقایسه شده است.

 

برای دریافت اینجا کلیک کنید


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها